logo bg headerlogo bg header
logo bg header

Entreprenör med bred verksamhet

026-101295

Kontakta oss

INDUSTRIGATAN 12,
802 83 GÄVLE



Telefon: 026-10 12 95​

Sören Thyr HEAD office

Sören Thyr Harbour Department

Transportledning / Försäljning

Harbour Department
Åke Jonsson
026-678 58 95
​​​​​​​ake@sorenthyr.se
Marcus Westman
070-622 20 44
​​​​​​​marcus@sorenthyr.se
Arbetsledare/Tibnor
Personal/Utbildningsansvarig
Björn Söderström
070-622 20 43
bjorn@sorenthyr
Ronny westman
070-631 13 98
ronny@sorenthyr.se
Ekonomi/Administration
Ekonomi/Fakturering
​​​Camilla Flocke

camilla@sorenthyr.se
Carina Sandkvist
026-678 58 97
carina@sorenthyr.se
VD/Ägare
Styrelseledamot/Ägare​​​​​​​
Styrelseledamot/Ägare/Administration
Jörgen Thyr
070-629 54 29
jorgen@sorenthyr.se

Niclas Thyr
070-518 24 10
niclas@sorenthyr.se

Ingela Thyr
026-678 58 91
​​​​​​​ingela@sorenthyr.se